Alla inlägg den 25 februari 2019
Grupp 1
Lag | Ma | V | O | F | Mål | P |
1. Flagg | 5 | 3 | 2 | 0 | 7-4 | 11p |
2. IFK M | 5 | 3 | 0 | 2 | 14-8 | 9p |
3. LB07 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9-7 | 9p |
4. Olympic | 5 | 2 | 2 | 1 | 10-7 | 8p |
5. Kulladal | 5 | 1 | 1 | 3 | 7-10 | 4p |
6. Balkan | 5 | 0 | 1 | 4 | 7-18 | 1p |
Flagg och IFK Malmö vidare till kvartsfinal
Omg 1 (23-25nov)
Kulladal - LB07 0-1
Olympic - Balkan 5-3
Flagg - IFK Malmö 1-0
Omg 2 (1-4feb)
Balkan - Kulladal 1-3
IFK Malmö - Olympic 0-2
LB07 - Flagg 2-3
Omg 3 (8-10feb)
Kulladal - IFK Malmö 1-4
LB07 - Balkan 2-0
Olympic - Flagg 0-0
Omg 4 (15-17feb)
IFK Malmö - LB07 3-2
Olympic - Kulladal 2-2
Flagg - Balkan 1-1
Omg 5 (22-24feb)
LB07 - Olympic (23feb kl 13)
Balkan - IFK Malmö (23feb kl 13)
Kulladal - Flagg (23feb kl 13)
Grupp 2
Lag | Ma | V | O | F | Mål | P |
1. Rosengård | 4 | 3 | 1 | 0 | 11-3 | 10p |
2. Lilla Torg | 4 | 2 | 2 | 0 | 8-2 | 8p |
3. Hyllie | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-6 | 3p |
4. Kvarnby | 4 | 1 | 0 | 3 | 3-12 | 3p |
5. Malmö City | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-4 | 1p |
Lilla Torg och Rosengård vidare till kvartsfinal
Omg 1 (23-25nov)
Malmö City - Rosengård 0-1
Lilla Torg - Hyllie 2-0
Omg 2 (1-4feb)
Rosengård - Lilla Torg 2-2
Kvarnby - Malmö City 3-1
Omg 3
Lilla Torg - Kvarnby 4-0
Hyllie - Rosengård 1-4
Omg 4
Kvarnby - Hyllie 0-3
Malmö City - Lilla Torg 0-0
Omg 5
Hyllie - Malmö City inställd
Rosengård - Kvarnby 4-0
Grupp 3
Lag | Ma | V | O | F | Mål | P |
1. Ariana | 4 | 3 | 1 | 0 | 15-7 | 10p |
2. Husie | 4 | 2 | 1 | 1 | 12-7 | 7p |
3. Bosnien/H | 4 | 1 | 2 | 1 | 11-9 | 5p |
4. Barrikaden | 4 | 0 | 3 | 1 | 9-10 | 3p |
5. Oxie | 4 | 0 | 1 | 3 | 8-20 | 1p |
Ariana och Husie vidare till kvartsfinal
Omg 1 (23-25nov)
Barrikaden - Oxie 2-2
Ariana - Bosnien/H 2-2
Omg 2 (1-4feb)
Oxie - Ariana 2-7
Husie - Barrikaden 0-0
Omg 3 (8-10feb)
Ariana - Husie 2-0
Bosnien/H - Oxie 4-0
Omg 4 (15-17feb)
Husie - Bosnien/H 3-1
Barrikaden - Ariana 3-4
Omg 5 (22-24feb)
Bosnien/H - Barrikaden 4-4
Oxie - Husie 4-9
Grupp 4
Lag | Ma | V | O | F | Mål | P |
1. FC Möllan | 4 | 3 | 0 | 1 | 15-4 | 9p |
2. Bellevue | 4 | 2 | 2 | 0 | 10-5 | 8p |
3. Lindeborg | 4 | 2 | 1 | 1 | 11-9 | 7p |
4. Bunkeflo | 4 | 1 | 0 | 3 | 6-16 | 3p |
5. Tygelsjö | 4 | 0 | 1 | 3 | 3-11 | 1p |
Möllan och Bellevue vidare till kvartsfinal
Omg 1 (23-25nov)
FC Möllan - Tygelsjö 2-1
Lindeborg - Bunkeflo 3-0
Omg 2 (1-4feb)
Tygelsjö - Lindeborg 1-5
Bellevue - FC Möllan 1-0
Omg 3 (8-10feb)
Bunkeflo - Tygelsjö 3-0 (w.o.)
Lindeborg - Bellevue 3-3
Omg 4
Bellevue - Bunkeflo 5-1
FC Möllan - Lindeborg 5-0
Omg 5
Bunkeflo - FC Möllan 2-8
Tygelsjö - Bellevue 1-1
Kvartsfinal (spelas 15-22mars):
Flagg
IFK Malmö
Rosengård
Lilla Torg
Ariana
Husie
Möllan
Bellevue